Adresa studia Umění doteku - Třída T.G.M. 345, Kladno

Studio se nachází v 1. patře nad drogerií TETA v horní části pěší zóny. Bezplatné parkování je možné v přilehlých ulicích, např. ul. Zádušní a na velkoprostorovém bezplatném parkovišti u Stodoly.
 
 
 
 

 

Objednávka termínu návštěvy


Každnou návštěvu je třeba dohodnout a rezervovat předem na tel. číslech :

603 778 334           608 125 026             773 028 108


S ohledem na ostatní návštěvníky masážního studia je možné přijít nejdříve 15 minut před dohodnutým termínem. Studio nemá čekárnu, proto vás nemůžeme pustit dříve.

To je také doba, kdy bude pro vás již odemčeno. Jinak je studio z důvodu nerušeného průběhu právě probíhající masáže zamčené. I vy jistě oceníte, že nebudeme od masáže odbíhat a zapisovat si masážechtivé kolemjdoucí :o) 

Stejně tak máme během masáže vypnutý mobil, aby váš čas na masáž nebyl ničím rušený.          (Proto když vám nezvedáme telefon, nejspíš masírujeme. Hned jak je to možné, voláme zpět.)

A zvonek studio nemá ze stejného důvodu. Asi by se vám nelíbilo, kdyby se někdo venku domáhal vstupu usilovným zvoněním :o)


Přeobjednání
Pokud se nemůžete v dohodnutém termínu na masáž dostavit, informujte o tom
nejpozději 24 hodin předem na čísla 608 125 026,773 028 108, vyhnete se tak úhradě storno poplatku.

Upozornění: 

Pokud se objednáte na masáž, je tato objednávka závazná. Storno poplatek ve výši objednané masáže vám nebude účtováv, pokud se omluvíte do 24 hodin před začátkem masáže z jakéhokoliv důvodu. Tím, že se neomluvíte, nám blokujete prostory studia a čas maséra, který tam je připravený právě a pouze pro vás.

kladnomasaze.cz