K masážím jsem se dostala díky své mamce a sestře. Vždy jsem toužila po tom dělat práci s lidmi, která mě bude bavit a naplňovat. V minulosti by mě ale nikdy nenapadlo, že to budou zrovna masáže. Když jsem viděla mámu a sestru, jak je tato práce baví a těší, přidala jsem se i já. Udělala jsem si také masérské kurzy a stala se dalším členem našeho rodinného týmu. Jsem ráda, že klientům nabízíme nejen úžasné masáže, ale i krásné prostředí našich studií v centru Kladna.

Všechny tři jsme čerpaly zkušenosti na kurzech v renomované škole, která vzdělává maséry ve 27 zemích světa. Jsem moc ráda, že tato škola preferuje směr masáží, které NESMÍ BOLET. Je opravdu nesmysl drtit někomu už tak bolavé svaly. U nás namožené svaly uvolňujeme a nenásilně protahujeme. A k tomu stačí vlídné hmaty. Vaše svaly nebudou v křeči z toho, CO ZASE PŘIJDE.  Zůstanou uvolněné a proto s nimi můžeme pracovat lépe, než když budou už dopředu stažené strachy z očekávané bolesti. U nás klienti běžně při masáži usínají. To je pro nás nejlepší vizitka. Znamená to, že se nebojí, co zase přijde :o). Nevěřila bych, že mě tato práce bude tak bavit. Těšit se na stálé klienty a vědět, že ke mně chodí rádi. Času u mě stráveného rozhodně nelitují, ba naopak. Na další termín masáže se vysloveně těší.

Děkuji mojí mamce, že mě k masážím dovedla a dala mi úžasnou možnost práce s lidmi.


Eliška Marková

 

   

     

   

 
 

 

   Narodila jsem se na Kladně a dodnes tady žiji. Od roku 1991 podnikám ve šperkařství a to je práce, která mě živí a hlavně baví. Masáže jsou pro mě malý splněný sen pro radost. Dvacet let se zajímám o záhadologii, numerologii, chiromantii, jógu, meditace, šamanismus a tantru. Mrzí mě, že poslední jmenovaná je zprofanovaná a nahlíží se na ni jen jako na cosi spojeného se sexuální energií. Tantra je také cesta. Jde o sebepoznání, sebepřijetí, o hledání vnitřní autority, o meditativní techniku, o práci s čakrami a práci s energií. Naučila mě mít se ráda bez podmínek a znát svou hodnotu. Její původ je v Indii. A právě z Indie pochází tisíce let staré masážní techniky, které se používají i dnes jako antistresové a esoterické.

   Toto téma mě hodně zajímalo a prošla jsem mnoha kurzy, přednáškami, nezapomenutelnými víkendy i týdny s lidmi, od kterých jsem se hodně naučila. Asi nejvíce mě "poznamenal" brazilský šaman Daniel Namkhay jak svými léčivými meditacemi a kmenovým tancem, tak úžasnou hudbou, kterou mimo jiné používám i při masážích. Další milý človíček je Zuzka Lásková, lektorka kurzů jógy, John Hawken, učitel tantrických a šamanských kurzů. Ma Prem Sugandho, která u nás vedla kurzy sebepoznání a Julia Deal, která do Čech "přivezla" Tanec pěti rytmů a vedla kurzy, na posílení ženské energie i pomocí živlů. Také bezpočet večerů a víkendů jsem v posledních letech strávila s Mangurim, který vedl na profesionální úrovni tantrické kurzy.

   Toto všechno ve mě probudilo chuť dávat dál, co jsem se naučila, ale také umím stát pevnýma nohama na zemi a bylo mi jasné, že jen s tímto nevystačím. Proto jsem si doplnila vzdělání v oboru masáží a anatomie v Dexter Academy. Teď už můžu s čistým svědomím spojit obojí a tak dávat do doteků nejen energii a úctu, ale i správné masérské hmaty a snažím se povýšit "pouhou" masáž na umění :). A ještě, studio a tyto stránky by nevznikly bez velké pomoci mého přítele, za což mu moc děkuji.

Moje motto: Nemasíruji rukama, ale srdcem.

Jaroslava Taubrová