Narodila jsem se na Kladně a dodnes tady žiji. Od roku 1991 podnikám ve šperkařství a to je práce, která mě živí a hlavně baví. Masáže jsou pro mě malý splněný sen pro radost. Dvacet let se zajímám o záhadologii, numerologii, chiromantii, jógu, meditace, šamanismus a tantru. Mrzí mě, že poslední jmenovaná je zprofanovaná a nahlíží se na ni jen jako na cosi spojeného se sexuální energií. Tantra je také cesta. Jde o sebepoznání, sebepřijetí, o hledání vnitřní autority, o meditativní techniku, o práci s čakrami a práci s energií. Naučila mě mít se ráda bez podmínek a znát svou hodnotu. Její původ je v Indii. A právě z Indie pochází tisíce let staré masážní techniky, které se používají i dnes jako antistresové a esoterické.

   Toto téma mě hodně zajímalo a prošla jsem mnoha kurzy, přednáškami, nezapomenutelnými víkendy i týdny s lidmi, od kterých jsem se hodně naučila. Asi nejvíce mě "poznamenal" brazilský šaman Daniel Namkhay jak svými léčivými meditacemi a kmenovým tancem, tak úžasnou hudbou, kterou mimo jiné používám i při masážích. Další milý človíček je Zuzka Lásková, lektorka kurzů jógy, John Hawken, učitel tantrických a šamanských kurzů. Ma Prem Sugandho, která u nás vedla kurzy sebepoznání a Julia Deal, která do Čech "přivezla" Tanec pěti rytmů a vedla kurzy, na posílení ženské energie i pomocí živlů. Také bezpočet večerů a víkendů jsem v posledních letech strávila s Mangurim, který vedl na profesionální úrovni tantrické kurzy.

   Toto všechno ve mě probudilo chuť dávat dál, co jsem se naučila, ale také umím stát pevnýma nohama na zemi a bylo mi jasné, že jen s tímto nevystačím. Proto jsem si doplnila vzdělání v oboru masáží a anatomie v Dexter Academy. Teď už můžu s čistým svědomím spojit obojí a tak dávat do doteků nejen energii a úctu, ale i správné masérské hmaty a snažím se povýšit "pouhou" masáž na umění :). A ještě, studio a tyto stránky by nevznikly bez velké pomoci mého přítele, za což mu moc děkuji.

Moje motto: Nemasíruji rukama, ale srdcem.

Jaroslava Taubrová

        

     

K masážím jsem se dostala díky své mamce a sestře. Vždy jsem toužila po tom dělat práci s lidmi, která mě bude bavit a naplňovat. V minulosti by mě ale nikdy nenapadlo, že to budou zrovna masáže. Když jsem viděla mámu a sestru, jak je tato práce baví a těší, přidala jsem se i já. Udělala jsem si také masérské kurzy a stala se dalším členem našeho rodinného týmu. Jsem ráda, že klientům nabízíme nejen úžasné masáže, ale i krásné prostředí našich studií v centru Kladna.

Všechny tři jsme čerpaly zkušenosti na kurzech v renomované škole, která vzdělává maséry ve 27 zemích světa. Jsem moc ráda, že tato škola preferuje směr masáží, které NESMÍ BOLET. Je opravdu nesmysl drtit někomu už tak bolavé svaly. U nás namožené svaly uvolňujeme a nenásilně protahujeme. A k tomu stačí vlídné hmaty. Vaše svaly nebudou v křeči z toho, CO ZASE PŘIJDE.  Zůstanou uvolněné a proto s nimi můžeme pracovat lépe, než když budou už dopředu stažené strachy z očekávané bolesti. U nás klienti běžně při masáži usínají. To je pro nás nejlepší vizitka. Znamená to, že se nebojí, co zase přijde :o). Nevěřila bych, že mě tato práce bude tak bavit. Těšit se na stálé klienty a vědět, že ke mně chodí rádi. Času u mě stráveného rozhodně nelitují, ba naopak. Na další termín masáže se vysloveně těší.

Děkuji mojí mamce, že mě k masážím dovedla a dala mi úžasnou možnost práce s lidmi.


Eliška Marková 

        

Narodila jsem se v roce 1991 na Kladně a od té doby tady i žiji. Roku 2014 jsem úspěšně zakončila bakalářské studium na ČVUT, fakulta biomedicínského inženýrství. Prozatím neplánuji jít dál, ráda bych se věnovala tomu, co mě opravdu baví, nikoli tomu, co by se „mělo“, na to je život opravdu krátký. :)

K masážím jsem se dostala prostřednictvím mé maminky, která je masérkou. Absolvovala jsem po jejím vzoru odborný masážní kurz, akreditovaný ministerstvem zdravotnictví a další specializované kurzy ve škole Dexter Academy. Vidím, jak jí masáže naplňují a baví, navíc má okamžitou odezvu na to, co dělá. Dává do masírování kus srdce a tomu také odpovídají reakce klientů. Jestli se totiž něco pozná, tak otrávený a naštvaný masér. Její spokojenost mě nadchla.

I já se snažím dávat do masáží něco ze sebe, abych měla stejně spokojené klienty jako ona a myslím, že se mi to doposud daří. Na všechny své stálé klienty se vždy těším, mám upřímnou radost, že se vrací a že to, co dělám, nedělám zbytečně, ale že vidím výsledky své práce. Stejně tak u klientů nových, když vidím, že se jim u nás líbilo a že odcházejí nadšeni.

Dokud jsem se o masáže nezačala zajímat víc, nikdy bych nevěřila, jak moc může tato relaxace lidem pomoci, ať už po stránce fyzické nebo psychické. To vše dokáže bezpečný laskavý lidský dotek. Je to oáza klidu i pro mě, dokáži u masáží vypnout a nemyslet na věci, které na mě čekají „tam venku“. J

Jsem tady pro ty, kteří chtějí pro sebe, pro své zdraví a pro svoji psychickou pohodu něco udělat. smiley

Jaroslava Emma Pinkasová