O masáži

Dotek je jedním ze smyslů, kterým jako prvním vnímáme svět a to ještě před narozením.

Je to velmi důležitý vjem při stresovém napětí, protože dotekem působíme na nervový systém a to je hlavní význam masáže. Masáží se dá "pohladit" nejen tělo, ale i duše.

Lidské tělo potřebuje lidský dotek, jeho léčivá moc odstraňuje stres a dodává blahodárný pocit zdraví.Před první masáží
Při první návštěvě počítejte prosím s pár minutami navíc.
Potřebujeme znát vaše přání a případná omezení, abychom vám neublížily a aby byla masáž podle vašich představ.

Používané panenské oleje - Bio Tropicai, Saloos, Gerards, Pure Fiji,

Pro maximální terapeutický účinek masážních olejů je rozhodující jejich kvalita. Proto používáme jen ty nejkvalitnější dostupné oleje lisované výhradně zastudena. Proč je lisování za studena tak důležité? Takto získaný olej si totiž udrží veškeré blahodárné živiny, antivirové účinky a především neucpává póry vaší pokožky.

V průběhu masáže můžete ochutnat vodu ze džbánku aktivovanou přírodními kameny.

Po masáži

Pro zachování a prohloubení účinku, je dobré počkat se sprchováním či koupelí alespoň 2 hodiny po ukončení masáže.
Po masáži je doporučeno doplnit tekutiny, proto vám po každé návštěvě nabídnu čaj nebo vodu zdarma.
Je možné, že se budete po masáži cítit ospalý/á. V takovém případě je vhodné jít spát a nechat své tělo dále regenerovat ve spánku.
Po masáži mají někteří lidé pocity zvýšené únavy. Je to z toho důvodu, že svaly pracovaly způsobem, na který nejsou v běžném životě zvyklé. Pokud se takové pocity dostaví, nejedná se o nic nezvyklého. S pravidelnou návštěvou masáží tyto projevy zcela zmizí. Tělesná únava nepřetrvává příliš dlouho a zpravidla mizí druhý den po masáži.

V kolik hodin přijít?

S ohledem na ostatní návštěvníky masážního studia je možné přijít nejdříve 15 minut před dohodnutým termínem. (Ideálně ale stačí přijít pět až deset minut předem).

To je také doba, kdy bude pro vás již odemčeno. Jinak je studio z důvodu nerušeného průběhu právě probíhající masáže zamčené. I vy jistě oceníte, že nebudeme od masáže odbíhat a zapisovat si masážechtivé kolemjdoucí :o)

Stejně tak máme během masáže vypnutý mobil, aby váš čas na masáž nebyl ničím rušený.(Proto když vám nezvedáme telefon, nejspíš masírujeme. Hned jak je to možné, voláme zpět. Pokud se vám zpět neozveme, je to proto, že k nám voláte z práce přes telefonní ústřednu, která nás zpětně nespojí!)

A zvonek studio nemá ze stejného důvodu. Asi by se vám nelíbilo, kdyby se někdo venku domáhal vstupu usilovným zvoněním :o)

V kolik hodin odejít?

Můžete počítat s dostatečnou časovou rezervou na oblečení a napití v délce až 15 minut po skončení masáže.

Podrobné informace o návštěvním režimu studií Umění doteku naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách ZDE...

Upozornění:

Pokud se objednáte na masáž, je tato objednávka závazná. Storno poplatek ve výši hodnoty objednané masáže vám nebude účtován, pokud se omluvíte do 24 hodin před začátkem masáže z jakéhokoliv důvodu.

UPOZORNĚNÍ. V současné době dochází k výraznému nárůstu nachlazení a chřipkových onemocnění.
Věnujte proto před návštěvou masážního studia zvýšenou pozornost vašemu zdravotnímu stavu a nechoďte na masáž, když jste nemocní. Masáž by váš zdravotní stav pouze zhoršila. A nemocní zákazníci nesmějí v žádném případě ohrožovat zdravotní stav masérek.

Pokud přijde zákazník na objednaný termín masáže se zjevným infekčním onemocněním, nebude v souladu s čl. 2.6 Všeobecných obchodních podmínek obsloužen. Nerealizovaná masáž bude navíc vyúčtována podle čl. 2.5 jako absence zákazníka, po kterém bude vymáhána úhrada hodnoty rezervované doby ve výši objednané masáže, případně bude rovnou odečtena z hodnoty certifikátu, poukazu nebo bonusu zdarma.