DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT on-line

Hledáte zajímavý dárek a chcete ho objednat on-line? Zvolte DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT na relaxační masáže ve studiu Umění doteku na KLADNĚ.

 
 

Obdarovaný si může zvolit masáže podle vlastního výběru. Hodnotu dárkového certifikátu lze čerpat postupně. Všeobecné obchodní podmínky studia Umění doteku jsou uvedeny zde.


Certifikát lze ve studiu Umění doteku použít po připsání vaší platby na účet studia. Certifikát můžete darovat komukoliv. Pro objednávku certifikátu není jméno obdarovaného potřebné. Identifikace objednatele slouží jen pro potřeby vyúčtování platby. Konkrétní termín masáže si obdarovaný dohodne podle vlastní potřeby na tel. číslech 608 125 026 a 603 778 334. Veškeré podrobnosti a přesný postup užití certifikátu se obdarovaný dozví z informací uvedených na certifikátu.
Jednoduchý postup pro získání dárkového certifikátu:

1. Vyplňte a odešlete objednávku ( viz formulář na této stránce )
2. Po odeslání objednávky od nás obdržíte e-mail s platebním avízem a v příloze dárkovým certifikátem, který si můžete okamžitě vytiskout a darovat.
Poznámka: Dárkový certifikát dle vaší objednávky nemusí dorazit okamžitě, protože objednávky vyřizujeme manuálně (ne robotem). Děkujeme za pochopení.

  

Závazná objednávka dárkového certifikátu

Objednávám dárkový certifikát v hodnotě Kč *
Jméno objednatele *
Příjmení objednatele *
E-mail objednatele *
telefon objednatele *
Na certifikát chci připsat tento text:
Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami studia Umění doteku *
 
Opište číslo