Poprvé na masáž do studia Umění doteku


Dobrý den, vážení návštěvníci,
pro všechny nové zákazníky jsem připravila několik stručných úvodních informací.


O studiu
Studio Umění doteku vzniklo v roce 2010 a dnes ho najdete na adrese TGM 345, což je pěší zóna v centru Kladna. Vybavení studia umožňuje poskytovat vedle klasických masáží i velmi žádané masáže partnerské.

Dárkový poukaz a dárkový certifikát
Dárkový poukaz i dárkový certifikát jsou platební poukázky, které umožňují uhradit masážní služby studia Umění doteku. Na těchto poukázkách je buď uvedena konkrétní masáž, nebo peněžní hodnota. Pokud chcete absolvovat masáž dražší, lze rozdíl doplatit přímo ve studiu. V obou případech však nezapomeňte vzít poukázku s sebou.

Výběr druhu masáže
Ve studiu Umění doteku nabízíme dvě desítky masáží. V klidu si zvolte takovou, která vám udělá největší radost. Při objednávání je ale vhodné již vědět, jakou masáž chcete absolvovat. Naše masáže nebolí. Ráda bych všechny ubezpečila, že u nás nikoho, nikdy a nic bolet nebude.
K nám se chodí skutečně relaxovat a prožít chvíle klidu, pohody a bezbolestných masáží. Ostatně spousty klientských reakcí (více jak 170!) v KNIZE SPOKOJENOSTI na stránkách www.umeni-doteku.cz to dokládají jasně.

Objednávka termínu masáže
Všechny termíny masáže je třeba dohodnout telefonicky předem. Volejte na tel. čísla 608 125 026 a 603 778 334. Pokud se nedovoláte, ozveme se vám zpět, jakmile domasírujeme. Z tohoto důvodu je proto vhodné nevolat přes podnikové ústředny, které zpětné volání nepodporují. Nejlepší je použít běžný mobil.

Provozní doba
Standardní termíny masáží jsou od pondělí do pátku v časech
od 9:00 do 20:00. Nadstandardní termíny masáží jsou o sobotách, nedělích a svátcích. Za nadstandardní termíny se k cenám masáží účtuje příplatek 100 Kč/hod/osobu.

Návštěva masážního studia
Studio Umění doteku poskytuje vysoký zdravotní a hygientický standard. Stejná úroveň se očekává i od jeho návštěvníků. Během návštěvy studia rovněž vypněte vyzvánění vašich mobilních telefonů. Po dobu masáže bude studio zamčeno, ale za vaše zapomenuté věci studio neručí.

Časový komfort
Studio Umění doteku poskytuje výrazný časový komfort. Všechny uvedené doby masáží představují čistý čas vlastní masáže. Studio bude pro vás k dispozici již 10 -15 min. před začátkem masáže pro vaši přípravu. Stejný časový komfort budete mít i po skončení masáže pro oblečení a odchod.

Platnost certifikátu
Platnost tohoto certifikátu končí buď vyčerpáním jeho peněžní hodnoty během doby jeho platnosti, nebo uplynutím doby jeho platnosti.
Vyčerpat peněžní hodnotu dárkového certifikátu je možno nejpozději v den skončení jeho platnosti. Dobu platnosti nelze prodloužit. Během doby platnosti nestačí masáž jen objednat, ale je třeba ji také absolvovat. Objednávejte se proto, prosím, včas.

Věřím, že vám tento základní informační manuál usnadní orientaci a přípravu vaší první návštěvy. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte mě zavolat nebo napsat na el. adresu: umeni-doteku@seznam.cz.
Podrobné informace naleznete rovněž na stránkách:
www.umeni-doteku.cz

Hezký den přeje
Jaroslava Taubrová
majitelka masážního studia Umění doteku

Manuál Poprvé na masáž je ke stažení v .pdf ZDE