Masáž pro těhotné

Těhotenská masáž je určena právě pro Vás, ženy v očekávání.

Po těhotenské masáži se budete cítit výborně fyzicky i psychicky. A právě to má vliv i na prenatální vývoj Vašeho očekávaného potomka.

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a Vaše miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět. Můžeme Vás ujistit, že budeme respektovat, že bříško je jen Vaše a Vašeho partnera, proto se ho nebudeme dotýkat. Masírujeme pouze nohy, záda a šíji. A i když máme k dispozici speciální masážní židli, vyhovuje klientkám více poloha v leže ve stabilizované poloze na boku s polštářkem pod hlavou a zachumlaným bříškem v nahřáté dece :o).Masáž pro těhotné ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím.Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění, v těhotenství je tato masáž skutečným balzámem.

K masáži těhotných používáme olej bio slunečnicový nebo kokosový, zvyšující elasticitu kůže. Celý průběh masáže, především teplota v místnosti a tlak při masáži, se podřizuje příjemnému pocitu masírované osoby.

Do třetího měsíce těhotenství je masáž zakázána, protože dochází k prokrvení až překrvení organismu, a to by v nejhorším případě mohlo vést ke krvácení a ohrožení těhotenství!  Od 4. měsíce si naopak, při dodržení určitých zásad a hlavně s profesionálním masérem rozhodně, můžete zajít zarelaxovat, uvolnit přetěžovaná záda, uvolnit zatížené nohy, odstranit otoky, zjemnit a zpružnit pokožku a zkrátka se příjemně uvolnit.

Přínos masáže pro těhotnou ženu byl uznáván v tradičních společnostech po celém světě. Uklidňující a podporující masáž může přinést vítanou úlevu od mnoha běžných potíží v těhotenství, jako jsou bolesti v dolní partii zad a šíje, otoky a bolesti v oblasti kostrče aj.

Masáž pro těhotné ( 45 minut ) 600,- Kč 

Chcete se objednat na konkrétní termín masáže?
Volejte: 608 125 026,  603 778 334

Reference našich zákazníků

        

Více referencí našich zákazníků si můžete přečíst v naší Knize spokojenosti, kterou naleznete ZDE...

Chcete koupit poukaz na Masáž pro těhotné do studia Umění doteku?

Můžete koupit buď Dárkový certifikát on-line hneď teď, nebo můžete zajít do prodejny Zlatnictví NEFRIT v Havířské ul. 95 ( roh pěší zóny a Havířské ul.) v centru Kladna a tam koupit dárkový poukaz.

Více o dárkovém certifikátu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE...
Více o dárkovém poukazu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE ...

 

Studio T.G.M. 345                        Prodejnu dárkových poukazů                        
najdete ZDE...                          najdete ZDE...