ZÁŽITKOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY KLADNO

Stále oblíbenějším trendem posledních let je darování zážitků. Pokud na Kladně hledáte příjemný pasivní či aktivní zážitek, můžete si vybrat z našich několika desítek zážitkových dárkových poukazů.
V cenách již od 800 Kč pořídíte dárek, který udělá radost všem.
V našich studiích pamatujeme nejen na jednotlivce, ale i na páry. Pro ně máme připravené tyto speciální zážitkové dárkové poukazy:

Zážitkový dárkový poukaz na masáž pro páry relaxační technikou v ceně1600,- Kč
Zážitkový dárkový poukaz na masáž pro páry havajskou technikou v ceně 1600,- Kč
Zážitkový dárkový poukaz na masáž pro páry antistresovou technikou v ceně 1600,- Kč
Zážitkový dárkový poukaz na masáž pro páry s překvapením v ceně 2200,- Kč

■Nebo poukaz na Zážitkovou partnerskou masáž

Ojedinělým a skutečně originálním aktivním dárkem je poukaz studia Umění doteku na Zážitkovou partnerskou masáž v ceně 1000 Kč. Na jednu hodinu se stanete masérkou či masérem. Za odborného dozoru se naučíte základní masérské dovednosti a svému partnerovi zkusíte udělat podle vašeho přání třeba havajskou nebo indickou masáž přímo ve studiu Umění doteku.

■ V balíčku služeb dostanete k dispozici:

Masážní studio s příslušenstvím, vyhřívané lůžko, nahřáté ručníky na přikrytí té části těla, která není právě masírovaná, odborné praktické poradenství profesionální masérky, nejkvalitnější slunečnicové bio oleje a luxusní bio kokosové oleje od Pure fidji (samozřejmě ohřátých).

■ TIP na závěr:
Pokus si přinesete s sebou na CD svoji vlastní oblíbenou relaxační hudbu, bude výsledný zážitek pro vás oba skutečně nezapomenutelný.

Více o zážitkové partnerské masáži se dozvíte zde.