Velká polynéská masáž (MA-URI)

Velká polynéská masáž je atraktivní především proto, že se při ní masíruje celé tělo najednou (a to je také důvod, proč klient nemůže být u této masáže přikrytý, jako je tomu jinak u všech ostatních masáží). Jestliže je havajská masáž považována za perlu mezi masážemi, Velká polynéská je diamantem.

Polynésie je vyhlášená tradičními masážemi, které vytvářejí směs mentálních, emociálních a fyzických struktur. Masáž je předávána plynulými a rytmickými pohyby dlaní, předloktí i celého těla, které vytvářejí pocity "vlnícího oceánu".

Jedná se o jedinečnou masáž, kterou nabízí jen velmi málo masérů v České republice.

Podle učení starých Polynésanů se při masáži prolínají mužské a ženské principy. Ženský princip vypovídá o naší minulosti a ženská energie je o něze, lásce a odpuštění. To je důležité k léčení ran z minulosti. Mužský princip vypovídá o naší budoucnosti a v mužské energii je síla, víra a optimismus a to je důležité k zvládání nových neznámých situací. Propojením obou principů se dostáváme do rovnováhy.

Hmaty v této masáži se dociluje plynulého proudění energie v celém těle. Tím se nastartuje proces sebeléčení a uzdravování. Mauri masáž působí na člověka v několika rovinách. Na fyzické úrovni těla uvolňuje napětí ve svalech, zvyšuje pružnost a pohyblivost kloubů, pročišťuje krevní oběh a lymfatický systém. Na psychické úrovni nabízí klientovi aby se stal "léčitelem" vlastního těla tím, že uvolní psychiku a navede ji uzdravujícím směrem. Naše myšlenky, domněnky, předsudky, zvyky a skutky jsou podstatou našeho života a od nich se odvíjí naše osobní štěstí a zdraví.
Masér zde funguje coby "navigátor", který klienta vede svým klidem a láskou.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi náročnou masáž (pro maséra :o) ), musíme na ní být dohodnuti předem. Není možné přijít a chtít jí, aniž bych o ní věděla dopředu.
MASÁŽ MŮŽETE OBJEDNAT POUZE U JAROSLAVY

Velká polynéská masáž ( 60 minut ) 1000,- Kč
 

Chcete se objednat na konkrétní termín masáže?
Volejte: 608 125 026, 603 778 334

Reference našich zákazníků

        

Více referencí našich zákazníků si můžete přečíst v naší Knize spokojenosti, kterou naleznete ZDE...

Chcete koupit poukaz na Velkou polynéskou masáž do studia Umění doteku?

Můžete koupit buď Dárkový certifikát on-line hneď teď, nebo můžete zajít do prodejny Zlatnictví NEFRIT v Havířské ul. 95 ( roh pěší zóny a Havířské ul.) v centru Kladna a tam koupit dárkový poukaz.

Více o dárkovém certifikátu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE...
Více o dárkovém poukazu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE ...

 

Studio T.G.M. 345                        Prodejnu dárkových poukazů                        
najdete ZDE...                          najdete ZDE...