Masáž horkými mušlemi Fidži rituál TOKORIKI


Masáže horkými mořskými mušlemi výborně stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v těle.

 

Tento rituál zahrnuje peeling celého těla, poté tlakovou masáž celého těla a nakonec masáž horkými mušlemi.

 


Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln pociťujeme úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplouvají.

Na konci masáže přichází hluboký klid a harmonie. Masáž je velmi vhodná cítíte-li se unavení nebo máte pocit zatuhlého svalstva, bolí vás záda a šíje. Velmi účinná je tato terapie i pokud trpíte problémy se spánkem nebo s koncentrací.

Tyto tichomořské rituály pomocí tepla, specifických hmatů, jemných energií a pohybů moře pomáhají odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, potíže a bolesti. Díky jemné prosvětlující energii mušlí jsou tyto tichomořské rituály také velmi příjemným estetickým zážitkem.

Mořské mušle, které používáme pro exotický rituál masáže horkými mušlemi, se vyskytují na ostrovech v jižním Pacifiku, konkrétně v oblasti Filipín. Jsou to jemně vroubkované mušle srdcovky (Acrosterigma). V této oblasti mají unikátní tvar, velikost a ucelenou strukturu. Mají hladký, tvrdý povrch bez pórů a jejich dotek tak působí na pokožce velmi luxusně.

Po spárování a spojení z nich vzniká krásný přírodní nástroj pro masážní terapii.

Do mušle se vkládá přírodní patentovaný aktivátor, který celou lasturu okamžitě zahřeje. Samoohřívací technologie působí dlouhodobě a mušle si tak udrží příjemnou horkost po celou dobu terapie.
Unikátnost masáže horkými mušlemi spočívá v síle tepla a doteku. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže přenáší přímo do kůže klienta.

Ve spojení s přírodními oleji tak nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou únavu a nastává fyzická i psychická regenerace.


Kontraindikace:
    těhotenství
    diabetes
    srdeční onemocnění
    onkologická onemocnění

rituál TOKORIKI ( 120 minut ) 2000,- Kč
- peeling celého těla
- tlaková masáž
- masáž celého těla horkými mušlemi
 


Chcete se objednat na konkrétní termín masáže?
Volejte: 608 125 026, 603 778 334

               
Reference našich zákazníků

        

Více referencí našich zákazníků si můžete přečíst v naší Knize spokojenosti, kterou naleznete ZDE...

Chcete koupit poukaz na Rituál TOKORIKI do studia Umění doteku?

Můžete koupit buď Dárkový certifikát on-line hneď teď, nebo můžete zajít do prodejny Zlatnictví NEFRIT v Havířské ul. 95 ( roh pěší zóny a Havířské ul.) v centru Kladna a tam koupit dárkový poukaz.

Více o dárkovém certifikátu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE...
Více o dárkovém poukazu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE ...

 

Studio T.G.M. 345                        Prodejnu dárkových poukazů                        
najdete ZDE...                          najdete ZDE...