Pokud Vás numerologie zajímá, můžete si zavolat na telefon +420 607 835 948 a přímo se s Vendulkou dohodnout na setkání a přijet za ní do Králova dvora u Berouna.

Vendy o sobě:...jak jsem se stala numeroložkou ....

Můj osud a směr coby numeroložky začal zhruba před 20lety, kdy jsem se jako klientka dostala k úžasné a velmi moudré dámě - numeroložce, která se numerologií zabývala více jak 40 let a to ještě v dobách, kdy jen pár lidí vědělo, co a o čem numerologie vůbec je, odkud se vzala a i to, že je to věda stará tisíce let z dob Egypta a možná ještě dávnější. Tajemství a řeč čísel mě natolik zaujala, či spíše ohromila, že jsem ji chtěla porozumět i já sama. Nakonec jsem se stala žačkou této dámy, která mi předala své znalosti, zkušenosti a cenná moudra, nejen z oblasti numerologie:)....velké díky, že jsem se mohla a směla od Vás učit....:)

Numerologie není věštění, je to číselná DNA, kdy z datumu našeho narození můžeme vyčíst, co je nám dáno do vínku. Pomáhá nám pochopit, s jakými dary, či s jakými slabostmi jsme se narodili, co můžeme využít jako svoji sílu, jaký je náš potenciál, na čem bychom měli zapracovat a spoustu dalších informací, které nám mohou být nápomocné v pochopení především sebe, ale i našich partnerů, přátel, rodičů, dětí a pod...V numerologii, tak jak jsem ji poznala já, je možné nahlédnout  i do partnerských vztahů, jak se budou vyvíjet, nebo  jak se nám bude dařit po pracovní i po zdravotní stránce...

Vendy o NUMEROLOGII:

Numerologii nepoužívám pro předpovídání budoucnosti. Dokáže ale pojmenovat a popsat lidem, co se v jejich životech děje. To vše, ale i mnohem víc, dokáže tajemná řeč čísel - numerologieUčí lidi podívat se na svůj život z jiného úhlu pohledu, než je obvyklý. Každý člověk na světě si přeje být šťastný a zdravý, mít spokojené a harmonické vztahy s druhými, vyjádřit sama sebe a naplnit své poslání. K tomu je však zapotřebí znát a přijímat své přednosti i nedostatky, talent i překážky, pochopit svojí cestu v tomto životě. Numerologie představuje jednu z cest, jak dosáhnout sebepoznání.

Vendy o VÝKLADU KARET:

Kartám, či přesněji  jejich vykládání  jsem se dlouho bránila. Měla jsem k nim  na straně jedné respekt a na straně druhé nedůvěru ke kartářům či kartářkám...přiznávám se:) Ale jak to tak bývá, lákaly mě... prostě jsem si jedny koupila, druhé dostala a tak se to nějak nabalovalo. Absolvovala jsem i  kurzy výkladu tarotu, ale karty jsem stále odmítala klientkám na numerologii vykládat ...až jednou, čistě ,,náhodně"  jsem potkala kartářku. Nikdy na žádném kurzu vykládání  karet nebyla a přesto, karty od ní fungují, sama se o tom přesvědčuji už několik let....prostě dar tam odněkud shora....a časem to dopadlo tak, že mi jedny ze svých karet věnovala se slovy...prostě ty karty musíš a máš dělat, budou Ti fungovat. Kurzy mohou pomoct pochopit, co je na obrázcích, ale při výkladu karet jde o něco jiného. Karty s vámi musí mluvit....mě povídají...a já jsem jen prostředník k tomu, abych Vám předala  informace....