Masáž lávovými kameny

Masáž je určena pouze pro klienty bez zdravotních problémů! Nesmí se dělat těhotným ženám do třetího měsíce těhotenství a lidem, kteří jsou citliví na teplo, mají křečové žíly či jakákoliv kožní, infekční a zánětlivá onemocnění, cukrovku, epilepsii, ale především se nesmí tato masáž dělat lidem s vysokým krevním tlakem! Pokud mohu doporučit, mnohem hezčí a ze zdravotního hlediska bezpečná je havajská masáž LOMI LOMI. U této masáže nedochází k časovým prodlevám spojených s nahříváním a manipulací kamenů, takže si můžete dopřát masáž čistých šedesáti minut, kdy z vas masér nesundá ruce o).

 

A z dlouholeté zkušenosti vím, že tuto masáž chtějí klienti, kteří mají špatné zkušenosti z jiných masážních studií, kde zažili zimu a tak si touto masáží chtějí podvědomě zajistit alespoň trochu tepla... My máme vyhřívaná lehátka, nahřáté ručníky na přikrytí právě nemasírovaných částí těla a ohřáté oleje. U nás vám zima opravdu nebude :o).

Ideálně je vhodné se objednávat na tuto masáž v zimě a když je chladno. v letních měsících nedoporučuji. Je zde velké riziko přehřátí organizmu.
 

masáž lávovými kameny ( 60 minut ) 1000,- Kč
 

Chcete se objednat na konkrétní termín masáže?
Volejte: 608 125 026, 603 778 334

Reference našich zákazníků

        

Více referencí našich zákazníků si můžete přečíst v naší Knize spokojenosti, kterou naleznete ZDE...

Chcete koupit poukaz na masáž lávovými kameny do studia Umění doteku?

Můžete koupit buď Dárkový certifikát on-line hneď teď, nebo můžete zajít do prodejny Zlatnictví NEFRIT v Havířské ul. 95 ( roh pěší zóny a Havířské ul.) v centru Kladna a tam koupit dárkový poukaz.

Více o dárkovém certifikátu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE...
Více o dárkovém poukazu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE ...

 

Studio T.G.M. 345                        Prodejnu dárkových poukazů                        
najdete ZDE...                          najdete ZDE...