Velká polynéská masáž (MA-URI)

Velká polynéská masáž je atraktivní především proto, že masíruje všechny části těla najednou. Jestliže je havajská masáž považována za perlu mezi masážemi, Velká polynéská je diamantem.

Polynésie je vyhlášená tradičními masážemi, které vytvářejí směs mentálních, emociálních a fyzických struktur. Masáž je předávána plynulými a rytmickými pohyby dlaní, předloktí i celého těla, které vytvářejí pocity "vlnícího oceánu".

Jedná se o jedinečnou masáž, kterou nabízí jen velmi málo masérů v České republice.

Podle učení starých Polynésanů se při masáži prolínají mužské a ženské principy. Ženský princip vypovídá o naší minulosti a ženská energie je o něze, lásce a odpuštění. To je důležité k léčení ran z minulosti. Mužský princip vypovídá o naší budoucnosti a v mužské energii je síla, víra a optimismus a to je důležité k zvládání nových neznámých situací. Propojením obou principů se dostáváme do rovnováhy.

Hmaty v této masáži se dociluje plynulého proudění energie v celém těle. Tím se nastartuje proces sebeléčení a uzdravování. Mauri masáž působí na člověka v několika rovinách. Na fyzické úrovni těla uvolňuje napětí ve svalech, zvyšuje pružnost a pohyblivost kloubů, pročišťuje krevní oběh a lymfatický systém. Na psychické úrovni nabízí klientovi aby se stal "léčitelem" vlastního těla tím, že uvolní psychiku a navede ji uzdravujícím směrem. Naše myšlenky, domněnky, předsudky, zvyky a skutky jsou podstatou našeho života a od nich se odvíjí naše osobní štěstí a zdraví.
Masér zde funguje coby "navigátor", který klienta vede svým klidem a láskou.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi náročnou masáž (pro maséra :o) ), musíme na ní být dohodnuti předem. Není možné přijít a chtít jí, aniž bych o ní věděla dopředu.
MASÁŽ MŮŽETE OBJEDNAT POUZE U JAROSLAVY

Velká polynéská masáž ( 60 minut ) 800,- Kč
 

Chcete se objednat na konkrétní termín masáže?
Volejte: 608 125 026, 603 778 334

Videoukázky z Velké polynéské masáže si můžete prohlédnout v sekci VIDEOUKÁZKY Z MASÁŽÍ.

Reference našich zákazníků

        

Více referencí našich zákazníků si můžete přečíst v naší Knize spokojenosti, kterou naleznete ZDE...

Chcete koupit poukaz na Velkou polynéskou masáž do studia Umění doteku?

Můžete koupit buď Dárkový certifikát on-line hneď teď, nebo můžete zajít do prodejny Zlatnictví NEFRIT v Havířské ul. 95 ( roh pěší zóny a Havířské ul.) v centru Kladna a tam koupit dárkový poukaz.

Více o dárkovém certifikátu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE...
Více o dárkovém poukazu na masáže ve studiích Umění doteku naleznete ZDE ...

 

Studio T.G.M. 345                        Prodejnu dárkových poukazů                        
najdete ZDE...                          najdete ZDE...